top of page

FATİH TERİM’İN YANINDAYIZ

Son günlerde çeşitli yayın kuruluşları ve sosyal medya üzerinden Türkiye Futbol Direktörümüz, değerli hemşehrimiz ve derneğimizin Onursal Başkanı Sayın Fatih TERİM aleyhinde başlatılan karalama kampanyasını üzülerek takip etmekteyiz.


Türk futbolunun çok önemli bir ismi olan Fatih TERİM, başarılarıyla bugüne kadar sadece hemşehrimiz olarak biz Adanalıların değil tüm Türkiye’nin gurur kaynağı olmuştur ve bu durum tüm kamuoyunun malumudur.

Fatih TERİM her şeyden önce bir aile babası olup, her aile babası gibi çocuklarını ve ailesini koruyup kollamayı her zaman bütün unvanlarının önünde tutmuştur. Yaşanan malum olay da nihayetinde Fatih TERİM’in aile babası kimliğiyle yaşadığı bir olay olup, kendisinin de basın toplantısında ifade ettiği gibi olay yargıya intikal etmiş bulunmaktadır.

Ne var ki tamamen ailevi bir meseleden kaynaklı olarak yaşanmış olan bu olay fırsat bilinerek Fatih TERİM’in futbol kariyeri üzerinden karalama ve linç kampanyası başlatılmış bulunmaktadır.

Fatih TERİM bu ülkenin yetiştirdiği çok önemli bir değerdir ve Adanalı olması sebebiyle de biz Adanalıların her zaman gururu olmuştur.

Tamamen ailevi bir meseleden kaynaklı olarak yaşanan bir olaydan ötürü ülkemize çok büyük başarılar kazandırmış bir değerin, hakkaniyetsiz bir şekilde karalama kampanyasına malzeme edilmesine sessiz kalmayacağımızı, her zaman Sayın Fatih TERİM’in yanında olduğumuzu tüm kamuoyuna bildiririz.

Saygılarımızla;

Adana Kültür ve Dayanışma Derneği – İstanbul

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

ADANAFEST İSTANBUL 29-30 EYLÜL’DE LİFEPARK’DA

Adana denilince aklınıza gelen, gelmeyen ne varsa 29-30 Eylül’de AdanaFest İstanbul’da sizlerle olacak. “Adana’yı ayağınıza getiriyoruz desek, abartmış olmayız… Mesela siz hiç kahvaltıda ciğer yediniz

bottom of page